Camlı Katlanır Sistem

Isı Camlı Katlanır Sistem

Camlı Katlanır Sistem ısı yalıtımı için yeni bir sistem olup son dönemlerde tercih edilen bir sistemdir.Mükemmel bir ısı yalıtımı sağlamaktadır.ISICAMLI SİSTEM Isı yalıtım değerleri mükemmel olan bir katlanır cam sistemidir.

Camlı Katlanır Sistem kalınlığı 4+20+4 veya 6+16+6  mm. olarak kullanılmaktadır. Her zaman olduğu gibi sistemde kullanılan camlar temperlidir.Cam panellerinin birleşiminde izolasyon fırçası olan aluminyum fitiller kullanılmaktadır.Bu seride ayrıca cam içi jaluzi uygulaması yapılabilmektedir ve bu şekilde uygulama yapıldığında perdeye ihtiyacı ortadan kalkmaktadır.Ayrıca standart çift cam yerine konfor cam veya dört mevsim özellikli cam kullanılması durumunda yapılan ilave harcama ,kılima yatırım maliyetinden ve ısıtma soğutma enerjisinden sağlanan tasaruf ile 1-2 yılda geri döner.Yakıt giderine tasarruf sağlar.

Camlı Katlanır Sistem Müşterilerimizin yalıtım isteği göz önünde bulundurularak tasarlanan bu sistem,yalıtımı üst düzeye çıkartmak için kullanılan bir sistemdir.Balkonda oda ortamı  sağlayabilmektedir. Balkon ile oda arasındaki duvarın kaldırılması sonucu meydana gelen soğuk ve gürültülü ortam ISICAMLI SİSTEM ile yok edilebilmektedir.Türkiye de firmamız tarafından üretilen ISICAMLI SİSTEM ile firmamız sektördeki liderliğini bir kez daha sergilemiştir.

Isı camlı Katlanır Cam Balkon isi-camli-cam-balkon-sistemleri (1) isi-camli-cam-balkon-sistemleri (2) isi-camli-cam-balkon-sistemleri (3) isi-camli-cam-balkon-sistemleri (4) isi-camli-cam-balkon-sistemleri (5) isi-camli-cam-balkon-sistemleri (6) isi-camli-cam-balkon-sistemleri (7) isi-camli-cam-balkon-sistemleri (8) isi-camli-cam-balkon-sistemleri (9) isi-camli-cam-balkon-sistemleri (10) isi-camli-cam-balkon-sistemleri (11) isi-camli-cam-balkon-sistemleri (12) isi-camli-cam-balkon-sistemleri (13)

Camlı Katlanır Sistem
TEMPERLİ ISICAM ARASI JALUZİLİ  CAM BALKON SİSTEMİ

Camlı Katlanır Sistem

TEMPERLİ ISICAM ARASI JALUZİLİ  CAM BALKON SİSTEMİ